В цей особливий, Богом дарований день, коли відзначаємо 30-ту річницю відновлення Незалежності України, хочу закликати кожного подякувати Господеві за цей неоціненний дар!

Сьогодні ми, як ніколи, маємо цінувати слово «свобода». А разом з ним повинні крокувати поряд ще й інші два поняття «незалежність» і «соборність»!

Ми сьогодні радіємо, що маємо нове покоління «народжених вільними» – покоління молоді, яке народилося, виросло та сформувалося у вільній та незалежній державі.

Сьогодні також схиляємо голову перед тими людьми, які віддали свої життя за те, щоби ми жили у вільній та незалежній державі.

Нехай всемилостивий Господь благословить нашу Україну, наших військових, медиків, молодь, дітей та всіх українців, які  проживають також і за межами нашої держави.

Щиросердечно вітаю всіх у цей святковий день, закликаючи молитися за Україну та щодня працювати задля її розбудови й процвітання.

Нехай у цьому важливому завданні нас завжди супроводжують слова Великого Українця Митрополита Андрея Шептицького: «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну».

+ д-р Володимир Війтишин,

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ