В першу неділю вересня катехитична школа «Воскресіння», що довгі роки діє при Архікатедральному і митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ в м. Івано-Франківськ, урочисто розпочала новий навчальний рік. Літургію цього дня очолив директор школи о. Роман Влашин.

У проповіді священнослужитель наголосив на обов’язку сумлінного навчання та відвідування недільної катехитичної школи, адже саме тут Господь нас формує та годує нас Божим Словом і Євхаристією.

«Маємо чинити милосердя один одному. Блаженні милосердні, бо зазнають милосердя» - завершив слово проповідник. Після літургії було оголошено оновлений розклад діяльності школи.

На завершення богослужіння привітати дітей молодь та дорослих, чисельно зібраних в катехитичному центрі, завітав парох парафії та адміністратор собору митр. прот. Юрій Новіцький. Священнослужитель сердечно привітав присутніх та благословив мощами Чесного Животворного Хреста Господнього на нові звершення в навчальному році. Свято завершилося засіванням солодощами та частуванням.