Чернеча родина Згромадження Воплоченого Слова проведе Духовні вправи для чоловіків та жінок згідно методу св. Ігнатія з Лойоли, що проходитимуть з 13 по 17 жовтня 2021.

Ця духовна практика дозволяє:

– краще пізнати Бога, щоб більше Його любити,

– відкрити Божу волю щодо себе та укріпитися, щоб слідувати за нею,

– відновити духовні сили,

– впорядкувати духовне життя,

– зробити чи осмислити свій життєвий вибір.

Не зважаючи на те, що ці вправи були створені святим майже п’ять століть тому, вони ніяк не втратили своєї актуальності в наш час і є найкращою допомогою в «реанімації» духовного життя. Доказ цьому – ствердження верховних ієрархів вселенської Церкви:

– папа Пій ХІ стверджував, що “Вправи святого Ігнатія є завершеним кодексом законів, яким належить користуватися всім добрим солдатам Христа”;

– святий Іван Павло ІІ проголосив, що “для більшої слави Бога і для спасіння душ, доброта Творця, у своєму дивовижному плані, уділила Церкві особливу допомогу через святого Ігнатія з Лойоли з необмеженим розвитком Духовних Вправ”.

Деталі для чоловіків/хлопців:

У чоловічому монастирі Згромадження Воплоченого Слова

Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. Вербова 12.

Для запису звертатись:

о. Лука Шаламай, ВС – 0979919887 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Деталі для жінок/дівчат:

У жіночому монастирі сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара у Бурштині

Бурштин вул. Т. Шевченка 57

Для запису звертатись:

с. Марія Зарваницька – 0984767727 (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Джерело