Як ми повідомляли раніше, вже другий рік поспіль у зв’язку з пандемією коронавірусу, Івано-Франківська Архієпархія забезпечує нужденних нашої області допомогою у вигляді наборів продуктів харчування та засобів гігієни. Щомісяця волонтери спільно зі священнослужителями формують та доставляють пакунки з харчами та засобами гігієни по Івано-Франківській області.

Протягом останнього тижня набори із засобами гігієни першої необхідності отримали найбільш потребуючі сім’ї та особи з Рогатинського деканату. Працівники Архієпархіального управління спільно з місцевими душпастирями вже встигли доставити набори 28 сім’ям. Ще 31 родина Рогатинського протопресвітеріату очікує на свої пакунки із найнеобхіднішими засобами гігієни.

До переліку потребуючих входять малозабезпечені сім’ї, одинокі особи, діти-сироти та люди з важкими життєвими обставинами.

«В Рогатинському деканаті ми шукали незахищені сім’ї – тих, хто найбільше потребує. Завдячуючи ініціативі нашого Митрополита Володимира та священнослужителів Архієпархії ми змогли реалізувати таку невелику, але потрібну допомогу для 59 родин. Насправді є немало сімей, які не можуть собі зарадити і дуже потребують особливої опіки», – розповідає декан Рогатинського протопресвітеріату о. Дмитро Бігун.

Відтак, наступного тижня завершиться роздача засобів гігієни нужденним Рогатинського деканату.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ