Сьогодні, 2 жовтня, в Івано-Франківськвй духовній семінарії відбувся з’їзд катехитів. Участь у ньому взяли близько 220 катехитів з усіх протопресвітеріатів Івано-Франківської Архиєпаріхї УГКЦ.

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієписком і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та  численного духовенства Архієпархії.

Божественну Літургію прикрасив семінарійний квартет «Renovabis».

Звертаючись до катехитів під час проповіді, Митрополит Володимир наголосив на важливості правильного виховання молоді та дітей, які повинні зберігати християнські цінності у теперішньому секуляризованому світі. Також архієрей зазначив, що катехит несе  велику відповідальність, адже виховує молоде покоління, яке стане цвітом і майбутнім нації.

На завершення владика Володимир уділив  благословення на плідне катехитичне служіння усім присутнім катехитам, вручивши відповідні грамоти, що і було метою з’їзду. Всім присутнім кавартет семінарії заспівав велично «Многая літа».

Після спільної молитви та обіду, відбулася презентація катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом», яку провели о. Мирон Бендик та о. Іван Гаваньо. Також важливою була робоча зустріч, в часі якої обговорювалися проблеми розвитку катехизації на парафіях.

На завершення митрополит Володимир поблагословив всіх та побажав Богом благословенної праці.

За матеріалами пресслужби ІФДС