В середу, 13 жовтня, в Католицькому ліцеї святого Василія Великого, що у Івано-Франківську, відбулася презентація навчальної програми релігійного змісту «Світогляд. Віра. Чесноти» для 1-12 класів католицьких закладів освіти.

Програма створена та презентована з ініціативи Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання і окреслює основні цілі та визначає принципи їх подання, а також компетенції, які вони мають розвивати в учнів.Навчальна програма має на меті формування християнських рис світогляду у випускників католицьких шкіл УГКЦ.
 
У написанні та обговоренні програми взяли участь представники Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, експерти і вчителі – представники шкіл.
Про роль предмета релігійного змісту «Світогляд. Віра. Чесноти» для ідентичності Католицької школи розповіла с. Христофора Буштин, ліцензіят педагогічних наук та співавторка програми.
 
Доповідачами були також викладачі та кандидати наук - Ірина Максименко, Назар Дуда та Ірина Микитюк. У презентації взяли участь представник Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, автори програми, експерти, учасники творчої та апробаційної групи, керівники шкіл, заступники з навчальної та виховної роботи, вчителі предметів духовно-морального спрямування.