У свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив пастирський візит на парафію Покрови Пресвятої Богородиці, що в с. Стратин, Рогатинського району. Під час відвідин громади, Митрополит освятив новий престіл.

Наймолодші парафіян щиро вітали свого Архієрея на подвір’ї храму, а зібране духовенство запросили  Владику очолити святкове богослужіння. На початку візиту Митрополит Володимир освятив новий престіл, на якому відсьогодні буде здійснюватись безкровна жертва нашого Спасителя. Після чину освячення Владика звернувся до парафіян, пояснюючи кожну дію цієї молитви та розповідаючи про роль і місце святого жертовника в храмі.

Освятивши престіл, Митрополит розпочав Архієрейську Божественну Літургію, на якій Владиці співслужили численні отці Рогатинського протопресвітеріату. Роздумуючи над недільним Євангелієм, Архієрей пояснив значення свята Покрови Пресвятої Богородиці та чому Діва Марія покровителька та захисниця всіх українських воїнів.

Опісля відбулося освячення води та панахида за померлих воїнів та захисників нашої держави України.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ