У неділю, 17 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин з пастирським візитом відвідав с. Нова Липівка, Тисменицького району. Тамтешня парафія Пресвятої Трійці відзначала в цей день величне свято – освячення нового іконостасу.

З великою радістю та сердечною приязню парафіяни, на чолі з парохом о. Василем Фіголем та численним духовенством Тисменицького протопресвітеріату, вітали Митрополита Володимира на церковному подвір’ї.

Увійшовши до храму, Архієрей здійснив Чин освячення іконостасу, а відтак, спільно з духовенством, розпочав Божественну Літургію. Звертаючись до парафіян в часі проповіді, Владика Володимир розповів про те, що ми часто опиняємося в такій ситуації, як жінка Хананейка, про яку розповідає Євангеліє.

"Ми, сучасні люди, дуже нетерпеливі, хочемо негайної допомоги та тільки наша безупинна молитва в дусі віри і надії на Божу поміч є єдиним способом, який може спонукати Бога до швидкої відповіді. Ми маємо молитися з наполегливістю і вірити, що Господь нам допоможе", - розповів Архієрей.

У своєму духовному слові Владика пояснив вірним про особливу покору перед Богом у скрутних ситуаціях.

"Досвід життя показує, що як нам добре ведеться, ми щасливі. Але тільки приходить нещастя, падаємо духом, нарікаємо навіть на Бога. Ми забуваємо, що Бог на небі, а людина на землі. Що Бог є творець, а людина тільки Його творіння. Тож, постійно надіймося на Божу допомогу. Він є нашим Небесним Батьком і знає, що для нас є корисним та піклується про наше добро", - закликав проповідник. 

Опісля Митрополит пояснив вірним важливість наявності іконостасу в храмі, розповів його символізм та історію.

Після Святої Літургії Владика Володимир висловив слова вдячності для усіх, хто спричинився до постання в цьому храмі такого гарного іконостасу. Відтак, помолившись за кращу долю для Батьківщини нашої України, Митрополит Володимир уділив присутнім своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ