У с. Негівці Войнилівського деканату відбулося освячення новозбудованого храму Покрови Божої Матері. Храм освятив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

В неділю, 24 жовтня, Митрополит Володимир звершив архієрейське богослужіння в храмі Покрови Божої Матері, що в с.Негівці, Войнилівського протопресвітеріату.

При вході до храму Архієрея зі словами вітань зустрічали діти та молодь парафіяльної громади на чолі з адміністратором о. Петром Мельником.

Перед початком Божественної Літургії Владика звершив освячення оновленого храму. Після чину освячення Владика Володимир відслужив Святу Літургію у співслужінні адміністратора парафії та духовенства Войнилівського духовенства. 

Проповідь Владики складалась з двох частин: спершу Архієрей роздумував над Євангельським уривком з 18 неділі по П’ятидесятниці, а після Літургії привітав усіх присутніх з освяченням храму, пояснюючи значення цього чину.

В часі проповіді Владика розповів про учнів Христових, які залишили свої домівки та пішли за Христом. 

«Якщо хочемо мати нагороду від Бога, мусимо для Нього працювати. У небі є святі різних станів і народів. Немає сумніву, що і у вашій громаді є святі, яких ми за життя добре знали. Вони совісно виконували покладені на них християнські обов’язки. Думаю, що ми всі з радістю хотіли б дістатися до Неба. Якщо справді хочемо цього, працюймо так як працювали вони і остерігаймося гріхів, особливо важких», - наголошує Владика. 

Після завершення богослужіння, Митрополит Володимир привітав вірних з подією освячення відновленого храму.

«Побудувати церкву означає звершити діло, яке свідчить про нашу любов до ближнього», - мовив Архієрей.

Митрополит побажав вірним, щоб у своєму храмі вони «завжди могли зріти близькість неба, близькість Царства Божого». Владика висловив подяку адміністратору парафії о. Петру та усім, хто долучився до спорудження цієї святині.

Відтак всі ще помолилися за мир та спокій у нашій Батьківщині, а Митрополит Володимир уділив присутнім своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ