У суботу, 23 жовтня, в Івано-Франківській обласній філармонії імені Ірини Маланюк відбувся перший сольний концерт вокального квінтету «ADORO». 

Концерт розпочався з молитви, яку очолив о. Йосафат Бойко, ВС. Священнослужитель привітав колектив від імені Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина та поблагословив молодих виконавців на плідне та успішне майбутнє. А також подарував учасникам гурту медальйони зі св. Йосифом, зауваживши, що цей святий є покровителем талантів. Першою піснею стала молитва «Богородице Діво».

Концерт зібрав чимало шанувальників, всі 420 місць були зайняті. Усі бажаючі прийшли послухати сольний виступ молодих виконавців, які подарували залу виконання композицій “Ой чий то кінь стоїть?”, “Пливе кача”, “Україно”, “Капелюх” та багато інших творів.

Також у виконанні хлопців прозвучали зарубіжні твори «Perfect» та «Hallelujah» англійською і навіть «Bésame mucho» іспанською.

Відтак, гурт «ADORO» отримали вітання від представників міської влади м. Івано-Франківськ, що нагородили квінтет відзнаками за внесок в розвиток культури Прикарпаття.

На завершення концерту засновник гурту Дмитро Котович та художній керівник Олексій Стронський висловили слова щирої вдячності усім, хто причетний до музичного колективу. Зокрема щиро дякували батькам, усім, хто причетний до процесу створення репертуару та розвитку творчості, усім жертводавцям та спонсорам.

Зал вибухнув гучними оваціями, висловлюючи свою вдячність за творчість молодого гурту.

Довідково: 

«ADORO» – це молодий, вокальний франківський гурт, репертуар якого включає українські, духовні та іноземні пісні та композиції. Квінтет вирізняється серед інших акапельним виконанням – без музичного супроводу. До складу гурту входять: Дмитро Котович (баритон) – засновник гурту, Олексій Стронський (2 тенор) – художній керівник, Андрій Павлик (1 тенор), Микола Дідоха (баритон), Роман Кравчук (бас). Засновник гурту Дмитро - семінарист 5-го курсу Івано-Франківської семінарії свщмч. Йосафата, а Олексій Стронський - її префект та секретар.

За весь період творчої діяльності гурт вже встиг записати декілька пісень у власному аранжуванні та особливо полюбився франківцям в часі різдвяної коляди та пасхальних свят.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ