В п’ятницю, 5 листопада, в приміщенні готелю «Станіславів» відбулася зустріч Благодійної організації «Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ» з партнерами. Захід розпочався зі спільної молитви та благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина. 

Працівники «Карітасу» представили напрямки соціального служіння благодійної організації. Розповіли про особливості та специфіку кожного з них. 

Вже 30 років благодійність лежить на плечах кількох десятків людей, які невтомно дбають та допомагають потребуючим. Важливим здобутком на сьогодні є збільшення сфер надання допомоги нужденним. 

Митрополит Володимир та директор благодійної організації о. Володимир Чорній вручили подяки та грамоти партнерам та благодійникам «Карітасу». 

«На захід запрошені соціальні та державні служби, громадські організації, завдяки яким ми могли надати найякіснішу допомогу людям,  які цього потребують. В рамках заходу також відбувся короткий звіт нашої діяльності в різних сферах «Карітасу», щоб люди знали про напрямки нашої діяльності. Ми хотіли подякувати їм за партнерство та заохотити залишатися з нами в майбутньому, щоб мати змогу допомогти тим, хто очікує нашої підтримки», – розповів о. Володимир Чорній.

Завершилася зустріч подячним словом Владики Володимира, який подякував усім за підтримку.

«Підтримка кожного з вас дуже важлива. Адже, є так багато тих, хто потребує допомоги. А праця церкви і громадських організацій – це допомога державі. Сьогодні церква розвивається в ногу з світом, і ми націлені на те, щоб допомагати одне одному, перебувати в моральному і духовному служінні. То хай Господь все благословить вас, бо те, що зробили одному з ближніх, зробили самому Господу», – привітав усіх присутніх Митрополит Володимир.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ