Свою постійну ініціативу Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ вкотре реалізувала з нагоди Всесвітнього дня бідного, який з ініціативи Папи Франциска вже п’ятий рік поспіль відзначають в другу неділю листопада. У зв’язку з пандемією коронавірусу, ось уже другий рік архієпархіальне управління забезпечує нужденних нашої області наборами з засобами гігієни та продуктами харчування.

Протягом останнього тижня пакунки з продуктами першої необхідності та засобами гігієни отримали потребуючі сім’ї та особи з Лисецького, Тисменицького та Калуського деканатів. Цього разу 134 сім’ї отримали допомогу від працівників Архієпархіального управління, які діють спільно з місцевими священнослужителями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Митрополит Володимир долучився до акції "Карітасу" з нагоди Всесвітнього дня бідного

До переліку потребуючих входять малозабезпечені сім’ї, одинокі особи, діти-сироти та люди зі складними обставинами життя.

«Даючи милостиню, ми більше приймаємо, ніж даємо. Даючи милостиню, ми справді покриваємо багато власних гріхів. Даючи милостиню, ми беремо Бога за руку, яку Він через потребуючого сьогодні простягає до нас», – наголосив на важливості милосердя о. Ярослав Чопанюк з Калуського протопресвітеріату.

Відтак, до акції «Нагодуй убогого!» може долучитися будь-хто охочий, послуживши в такий спосіб у ваших парафіях самому Ісусові Христові, що сказав: «Усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили!» (Мт. 25, 40).

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ