Як ми повідомляли раніше, у ніч на 17 листопада, в Івано-Франківську до Царства Божого відійшов священник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Юрій Стрільців. Протягом довгих років він виконував душпастирське служіння на парафії в с. Рибне, а також був капеланом в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні.

Заупокійні богослужіння за о. Юрієм проходили в парафіяльному храмі с. Рибне. Спершу, 17 листопада, ввечері тут молилися Чин священничого парастасу. А вже сьогодні численні священнослужителі спільно молилися заупокійну Божественну Літургію за спочилим слугою Божим о. Юрієм.

Богослужіння очолив синкел у справах духовенства і священничих родин, митр. прот. Олег Каськів спільно з іншими священнослужителями.

Після спільної молитви отець Олег  висловив щирі співчуття родині померлого.

Далі тіло спочилого перевезли до сільського цвинтаря у с. Хриплин, попередньо зупинившись для прощання на території ОДКЛ. Опісля відбувся Чин панахиди та завершення похорону.

Митрополит Володимир та Архієпархіальне управління висловлюють найщиріші слова співчуття та підтримки родині слуги Божого о. Юрія. Нехай з Богом спочиває!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ