У п'ятницю, 26 листопада, о 13.00 благодійна організація "Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ" (вул. Крихівецька, 102)  спільно з Департаментом соціальної політики Івано-Франківської ОДА в рамках заходів обласної комплексної Програми соціального захисту населення Івано-Франківської області на 2017-2021 року вручатиме допомогу у вигляді засобів догляду та гігієни  для  жителів міста та області.

Загалом з обласного бюджету  для придбання засобів догляду виділено 50 тис. гривень. Це вже четвертий рік поспіль Карітас Івано-Франківськ має таку можливість за кошти Департаменту соціальної політики Карітас Івано-Франківськ   придбати засобів догляду на 50 тисяч гривень і розприділити їх між потребуючими міста та області з числа малозабезпечених та соціально-вразливих родин.

Протягом жовтня соціальні працівники проекту «Домашня опіка» збирали документи від жителів міста та області, які є важкохворими та потребують засобів догляду. Претендентами на отримання допомоги є важкохворі з числа малозабезпечених родин (одинокі або одиноко проживаючі люди літнього віку, які потребують сторонньої допомоги або особи з І групою інвалідності, які потребують стороннього догляду), розмір доходів на одного члена сім’ї не повинен перевищувати  3708 грн.;

Засіданням робочої групи для розгляду звернень громадян було розглянуто  61 заява, проведено аналіз за виписаними критеріями та прийняте рішення задовільнити наданням допомоги 47 потребуючих, які перебувають у кризових ситуаціях та потребують матеріальної допомоги та підтримки.

Карітас Івано-Франківськ з розумінням відноситься до потреб кожної важкохворої людини, а тому знайшов можливість з інших джерел організації забезпечити засобами догляду і тих 14 осіб, середньомісячний дохід яких на кілька десятків гривень перевищив встановлений державою неоподаткований мінімум.

Повідомила Марія Федорів