Вже невдовзі радіо «Дзвони» відзначатиме свій 25-й День Народження. Для деяких радіостанцій День Народження – це день отримання ліцензії на мовлення, для інших - це прийняття рішення про заснування чи затвердження статуту організації. Для радіо «Дзвони – це початок мовлення на хвилі 105.8 ФМ. 

Сталося це 26 листопада 1996 року. Звичайно, цій події передувала довга і клопітка праця багатьох людей – засновників, серед яких нині покійний владика, а тоді в далекому 1996 році, о. Миколай Сімкайло.

У ці дні хочемо згадати з вдячністю усіх: і живих, і тих, які у вічності. З цієї нагоди 26 листопада в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового УГКЦ в м. Івано-Франківську о 9. 30 відбудеться Архієрейська Божественна Літургія, яку очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Запрошуємо усіх до спільної подячної літургії, яка буде транслюватися на нашій хвилі.

Також хочемо проанонсувати короткі розповіді про історію становлення нашого радіо від часу заснування до сьогоднішніх днів. Програму можна слухати щоденно після випуску новин о 16:00, 17:00, 18:00 з повтором о 9:00, 10:00, 11:00.