У вівторок, 6 грудня в'язничні капелани і волонтери Пенітенціарного душпастирства Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ разом із персоналом Державної кримінально-виконавчої служби взяли участь у молитві на вервиці в прямому ефірі "Вервиця єднає".

В рамках спільної молитви, яка відбулася у храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ (м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця,105) було представлено досвід душпастирського служіння в Івано-Франківській установі виконання покарань №12, а також учасники молитви почули духовну науку про важливість милосердних справ, щодо наших ближніх, зокрема в'язнів. Відтак розпочалася молитва на вервиці з родумами про служіння в місцях позбавлення волі, яку провели о. Михайло Віхоть, адміністратор храму Зіслання Святого Духа, а також в'язничні капелани о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький

Висловлюємо подяку працівникам УВП №12, а також волонтерам: сестрам  ІІІ мирянського чину Св. Василія Великого з храму Царя Христа м. Івано-Франківська та представникам спільноти Св. Миколая за участь у спільній молитві.