Сьогодні, 12 грудня, з нагоди відзначення 10-ліття створення Івано-Франківської Митрополії, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового відбулися нічні чування. Очолив моління Єпископ Чернівецький преосвященний Владика Йосафат Мощич у співслужінні ректорату семінарії.

Моління розпочалися з молитви Вечірні з Литією, яку очолив Владика Йосафат. Після чого віряни мали змогу почути духовну науку від єпарха Чернівецького, який роздумував про значення утворення Митрополії і її основну місію.

«Через 7 святих Таїн Господь починає процедуру лікування усіх нас аж до повного зцілення. Через Тайну Хрещення ми вщеплені в Церкву, а Боже слово прописане у нас на вустах і в серці. Бог прописав у серці людини свої заповіді, тільки треба прислухатися. Тому, наша завдання – духовенства і вірних – це спасіння людських душ, яких Христос приводить до церкви, а ми їх супроводжуємо», – пояснив вірним Владика Йосафат.

Опісля відбулася співана молитва на Вервиці, яку провадили учасниці спільноти «Матері в молитві».

Продовжилися молитовні чування молебнем до мучеників Станіславівських, мощі яких виставили до почитання в Архікатедральному соборі. Очолив молитву ректор духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата о. Олексій Данилюк.

Згодом, усіх молільників благословили мощами мучеників Станіславівських – Григорія Хомишина, Симеона Лукача та Івана Слезюка.

Завершилися чування молитвами на оздоровлення, які провадив священнослужитель Івано-Франківської Архієпархії о. Іван Жук.

Своїм співом нічні чування супроводжував семінарійний хор Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ