Як і щороку, перед Різдвом, 6 січня, Карітас Івано-Франківської Архієпархії дбає, щоби найбільш вразливі та потребуючі люди отримали різдвяну вечерю. Понад 250 осіб прийшли одержати пакунки з традиційними стравами на Святу Вечерю та Різдво.

Роздавати святкові обіди на Святвечір до благодійної їдальні Карітасу завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин. Архієрей благословив усіх присутніх та побажав з радістю зустріти новонародженого Спасителя.

«Напередодні Різдва Христового всі ми готуємо Святу вечерю, однак ще важливішим є приготувати наші душі до зустрічі з новонародженим Христом. І тут вже не про кількість страв, а про наші вчинки, наше вміння ділитись з убогими, створити свято для тих, хто не може сам про це подбати, але так хоче відчути атмосферу дива», – зазначають працівники Карітасу.

Сьогодні в раціоні благодійного обіду кутя, оселедець, рибна колета з картопляним пюре, салат з буряка, грибна підлива, печиво. Так само кожен отримав сьогодні ланч-бокс з їжею на завтра.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ