Впродовж шести днів кожен охочий міг насолоджуватися чудовим виконанням автентичних та сучасних колядок, відвідуючи заходи та переглядаючи онлайн-трансляцію фестивалю.

У п’ятницю, 14 січня, гала-концертом завершився XIII Міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Після Архієрейської Літургії розпочалися виступи артистів, а саме Заслуженої артистки України Оксани Мухи та українського автора-виконавця, лідера гурту «Плач Єремії», Народного артиста України Тараса Чубая.

Урочистості відкриття розпочалися зі спільної молитви Божественної Літургії, яку відслужив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, разом з отцями Чину святого Василія Великого та запрошеним духовенством.

Програма фестивалю передбачала виступи понад 50 колективів з різних країн та куточків України, аматорів та професіоналів, дітей та дорослих, а також представники різних християнських конфесій виступили на фестивалі.

Таким чином географія Міжнародного фестивалю «Коляда на Майзлях» в цьому році сягала декілька континентів.

Варто зазначити, що на відміну від минулого року, цьогоріч провели традиційну ходу містом із різдвяними шопками. 4 колони, які прямували з головних святинь Івано-Франківська. Концерти відбувалися у храмі Христа Царя та на Вічевому майдані.

Всі виступи можна було переглядати завдяки трансляції ОТБ «Галичина» в прямому ефірі, на сторінці парафії, а також на сторінці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ в мережі Facebook. Також все транслювали на екранах у центральних частинах міста.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ