У суботу, 29 січня, з нагоди 104-річчя бою під Крутами в Івано-Франківську провели віче пам‘яті та відслужили панахиду за героями, які цього дня 1918 року віддали життя, боронячи Батьківщину.

Сотні мешканців міста пройшлися центральними вулицями зі смолоскипами та прапорами. Завершилась хода у Меморіальному сквері. Там відбулась поминальна панахида, яку очолив о. Орест Путько у співслужінні священників Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, о. Ігоря Сачкова, а також священнослужителів інших конфесій.

Представники міської та обласної влади, патріотичних організацій, студенти ІФДС і всі небайдужі вшанували тих, хто віддав своє життя за Українську Державу.

Довідково: бій під Кру́тами відбувся 29 січня 1918 року на залізничній станції Крути під селищем Крути та поблизу села Пам’ятне, за 130 кілометрів на північний схід від Києва. Цей бій тривав 5 годин між 4-тисячною більшовицькою армією Михаїла Муравйова та загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ