У неділю, 29 січня, у храмі Царя Христа, що в Івано-Франківську, відбулось ювілейне святкування з нагоди 50-ліття священства прп. о. Володимира Палчинського, ЧСВВ. Привітати високопреподобного отця з’їхалось чимало священнослужителів з Чину, родичів, друзів та приятелів, які знали о. Володимира ще в часи підпілля. Завітав з вітаннями до ювіляра і Архієпископ та Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Митрополит очолив урочисту Божественну Літургію. Разом з ним спільно молились ігумен монастиря Царя Христа о. Артемій Новіцький, ЧСВВ, священники Чину та інші запрошені душпастирі.

Звертаючисьв часі проповіді до чисельно присутніх на богослужінні вірних, Митрополит Володимир роздумував над історією з сьогоднішнього Євангелія, яке розповідає про зцілення сліпця Христом.

"Тілесна сліпота – це велике нещастя для людини, адже вона вдень і вночі перебуває у темряві, не бачачи сонця та прекрасного неба, змушена шукати поводиря. Духовна сліпота проявляється тоді, коли людина не бачить на собі великої Божої любові, не визнає добра, не бажає прислухатись до голосу свого сумління, не бачить світло Месії. Найбільше нещастя – вічна погибель і вічна темрява. Очі Господні повсякчас поглядають на нас, Бог знає таємниці нашого серця. Тож, ми зобов'язані відділяти від себе все, що дає нам нагоду до гріха. Свята віра – це світло душі, духовні очі є очима нашої з вами віри", – наголосив Архієрей.

Після торжественного Богослужіння в адресу о. Володимира пролунали слова вітань від Митрополит Володимира, співбратів по Чину та людей, котрі впродовж цих 50 років добре знали старання та невтомну працю високопреподобного отця. Архієрей нагородив ювіляра патріаршою грамотою, текст привітання якої зачитали для усіх присутніх. Завершилось святкування голосним многоліттям та спільною світлиною в храмі Царя Христа.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ