З 13 по 27 лютого, в щоденному ефірі Радіо «Дзвони» з нагоди 130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосипа Сліпого звучить серія радіопрограм  «Великого бажайте», яка розповідає про його життя і служіння.

В четвер, 17 лютого, виповниться 130 років, як у с. Заздрість Тернопільської області прийшов у світ видатний релігійний діяч УГКЦ – кардинал Йосип Сліпий, який став наступником митрополита Андрея Шептицького і майже 40 років очолював нашу Церкву у вигнанні. Радіо «Дзвони» у щоденному ефірі розповідає слухачам про різні грані особистості Йосипа Сліпого та про його значення в нашій історії. Серія програм до ювілею Патріарха отримала назву «Великого бажайте». Це вислів самого Йосипа Сліпого, з яким він не раз звертався до своїх вірних і в який закладав свою незламну віру у велике майбутнє рідної Вітчизни та Української Церкви.

Про родинні корені Йосипа Сліпого слухачам розповість голова Спілки Християнського Відродження Богдан Марчук. Про 18 років сибірських таборів, визволення та діяльність в Римі пригадує о.Орест Смицнюк. Над питаннями Патріархату розмірковують філософ Олег Савчук та історик Олег Єгрешій, а ще в радіопрограмах ідеться про участь Йосипа Сліпого в ІІ Ватиканському соборі, про заснування Українського Католицького Університету та будівництво собору Святої Софії в Римі, про численні закордонні візити патріарха з метою «зібрати докупи всіх українців, в розсіянні сущих» та про його знаменитий «Заповіт», який він залишив нам, своїм нащадкам. Окрема радіопередача за книгою Ольги Жаровської, що присвячена життєвому шляху Йосипа Сліпого, довжиною у 92 роки.

Отож, слідкуйте за ефірами Радіо Дзвони щодня, у будні - о 9.05 та 14.05, в суботу - о 10.00 і 17.00 год та в неділю о 8.00 і 17.00 год. Дізнавайтеся більше про видатну постать Великого Патріарха!

Джерело