У середу, 16 березня, у каплиці Католицького ліцею відбулась вечірня молитва за Україну. Ісусову молитву для вимушено переміщених осіб, які наразі проживають у стінах Католицького ліцею св. Василія Великого, провів семінарист Духовної семінарії свщмч. Йосафата.

Між десятками співаної Ісусової молитви виголошували розважання на тему миру, охорону нашої держави та про терпеливість у цей непростий для кожного українця час.

Декілька разів на тиждень у каплиці служать Божественну Літургію. Тож, молитва стала важливою складовою життя людей, яким довелося покинути рідні домівки. Переселенці розповіли, що моляться за мир та особливо за усіх тих, хто не зміг евакуюватися та залишився в гарячих точках. 

«Коли ми почули, що буде проводитися молитва, ми одразу захотіли розрадити душу і поговорити з Богом, бо в Ньому наша надія. На молитві стає набагато спокійніше, і ми справді переживаємо щире спілкування з Господом», – поділилась одна з переселенок. 

Учасники молитви наголосили на тому, що для багатьох такі моління відбуваються вперше, тож по-особливому проникають в серце, оскільки усі спільно співають Богові. Разом з батьками моляться і їх дітки.

Нагадаємо, що понад сотня вимушених переселенців отримали прихисток в Католицькому ліцеї, де про них дбають, надаючи усе найнеобхідніше.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ