З 30 квітня по 1 травня відбувалась чергова зустріч Молодіжної християнської групи Голоси Слова, що діє під опікою Згромадження Воплоченого Слова.

Цього разу, зважаючи на воєнний стан, формат заходу був комбінованим: учасники мали змогу як долучитися онлайн безпосередньо з дому, так і зібратися групкою в Івано-Франківську на парафії Різдва Христового.

Розклад зустрічі традиційно включав щоденні науки, Божественну Літургію, спільну молитву на вервиці, ігри та просто дружнє спілкування, а ввечері всіх об’єднала весела програма з піснями.

Протягом зустрічі молодь могла слухати цікавих доповідачів, серед них – отець  Віталій Воєца, військово-медичний капелан КА УГКЦ.

Цей священник вміє дивувати не тільки своїм зростом( майже  2 метри), але ще більше простотою  та щирістю серця. Особливо секретною зброю отця є прекрасне почуття гумору  у поєднанні із довірою в Боже Провидіння. Капелан з особистого досвіду розповів,  як Бог вміє дивувати: може подбати не тільки про  яблука для поранених, але знайти машину  швидкої допомоги для військових  всього за один день.

У другій конференції о. Лука Шаламай Новіціят Згромадження Воплоченого Слова  розповів про важливість досліджувати різні біблійні жанри та традиції, історичний контекст єврейського народу, для того, щоб могти відшукати автентичний сенс Слова Божого та його актуальність в сучасності.

 Третя наука “Пізнайте правду і правда визволить вас!” від с. Марії Воплочення, СГДММ  стала «хорошим фундаментом» для молоді у питаннях:

– чому люди допускають логічної помилки в пошуках правди щодо речей?

– які кроки варто робити щоб не помилитися в пізнанні речей?

У неділю молодь мала  можливість здобути базові навики Першої Домедичної Допомоги від крутих  інструкторів Валі та Христі, волонтерів Мальтійської Служби.

Ну , а на закінчення молодь збагатилася хорошими порадами  від Марія Тракало «Як у  вихорі сьогодення не зруйнувати психологічний особистий баланс, знаходити нові ресурси, щоб розуміти себе та ближніх і спільними зусиллями наближатися до перемоги».

Джерело