У четвер, 5 травня, у курії Івано-Франківської митрополії УГКЦ відбулася зустріч у справах ведення процесів беатифікації Слуг Божих, а саме Слуги Божого Єремії Ломницького, василіянина та першого ректора Станиславівської семінарії. Митрополит Володимир поблагословив і заохотив учасників зустрічі до діалогу. 

З ініціативою зустрічі виступив о. д-р Павло Василів, референт справ беатифікації у митрополії, який активно включився у ведення справи о. Єремії та виконує вказівки Митрополита Володимира у порозумінні з Місією Постуляції. 

Отець Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, голова Місії Постуляції святих УГКЦ подарував митрополиту книгу "Ви світло світу" про генезу шляху ведення процесу прослави святих у Церкві та святих з мирян та вказав, що прикладу святості і мучеництва о. Єремії, який був арештований і загинув у засланні у 1916 р. Cимбірську (Росія), актуальний для сучасників, які потерпають від військової агресії Росії.

Сестра Любомира Надич, постулятор процесу зазначила, що збір доказів у справі завершено і триває переклад актів справи та про поширенням слави святості Слуги Божого у всіх Провінціях Сестер Служебниць по світу та про конференції та академії, які відбуваються регулярно у форматі он-лайн.
 
Щодо ведення процесу о. Єремії о. Роман Тереховський подякував с. Любомирі та о. д-р Павлу за сумлінну працю та вказав, що поширення слави святості має мати відгук в отриманих ласках та оздоровленнях, які вірні мають скласти для ствердження слави святості.
 
Митрополит заохотив працювати, як над завершенням формування справи о. Єремії, так і поширювати славу святості о. Єремії, а також подарував учасникам зустрічі публікацію історичної книги "Станіславівські і Івано-Франківські архиєреї УГКЦ". Таким чином Владика заохотив до подальших досліджень та висловив побажання про початок процесу прослави нових святих Станіславівської митрополії. До прикладу привів таку постать як ісповідник віри єпископ Іван Лятишевський, який після арешту перебував у засланні 10 років і внаслідок хвороб помер в Івано-Франківську у листопаді 1957 р.