Сьогодні, 9 травня, у стінах Івано-Франківської духовної семінарії свщмч. Йосафата для вимушено переселених дітей з різних регіонів України провели казкотерапію.

Ініціатором заходу виступила українська письменниця Катерина Єгорушкіна, яка організувала цікаву та творчу зустріч для дітей.

«Діти не завжди можуть прямо сказати про свої страхи. Саме за допомогою казки ми можемо виявити ці страхи та допомогти їх пом’якшити чи навіть подолати. Кожна казка дуже м’яко впливає на дитину, оскільки на її сторінках висвітлюються терапевтичні метафори, образи, які допомагають дитині разом з персонажем пройти шлях від страху до набування хоробрості. Вийти на більш гармонійний стан та стати сміливішою дитина може завдяки родичам та друзям, про яких також оповідається в кожній історії», – пояснила письменниця.

Після цього п. Катерина представила всім присутнім власну екоказку «Арчі» та книжку «Історії Хоробриків із Горішніх Плавнів» з різними повчаннями для дітей, як долати страхи та набувати хоробрих якостей.

Під час зустрічі письменниця зачитала фрагмент казки, щоб діти змогли поринути у світ ідей та відтворили свою фантазію у наступній творчій частині заходу. Кожен з учасників зобразив власного героя-персонажа, щоб опісля представити свою творчу уяву перед усіма та поділитися враженнями від намальованого.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ