Сьогодні, 13 травня, перед Івано-Франківським міським клінічним перинатальним центром провели молитовну зустріч з наміром захисту життя та припинення абортів в Україні за сприяння ГО «Християнський Рух за Життя». Ось уже протягом 10 років щоп'ятниці тут відбувається молитовне стояння.

Захід розпочався із молебню подяки до Богородиці за дар життя, який очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Опісля Архієрей зі своїм словом звернувся до всіх присутніх: «Сьогодні ми всі разом зібралися, адже маємо чудову річницю — 10 років, як ми кожної п'ятниці творимо молитовну й духовну акцію, щоби привернути увагу нашого суспільства і влади з метою допомогти тим, хто дає життя. Сьогодні та завжди ми виступаємо в ролі тих немовлят, бувши їхнім голосом. Ми з вами є тим криком їхньої душі, який мовить: «Я хочу жити! Вбережіть мене!».

Владика наголосив на тому, що за прикладом нашого християнського життя ми маємо давати добрий приклад служіння іншим.

«У цій молитві згадуємо наших батьків, дякуючи їм за те, що ми з вами живемо, і з Божого благословення ми змогли побачити цей земний світ, пізнаючи Господа та одні одних. Хочу подякувати вам, дорогі отці, а також всім тим, хто постійно підтримує цю молитовну акцію до Божої Матері — Пресвятої Богородиці, щоб з її допомогою ми могли досягнути добра і щастя в нашій Україні та у всьому світі. Нехай Всемилостивий Господь благословляє Вас! Многих вам і благих літ!» — промовив Митрополит Володимир.

Наприкінці зустрічі до присутніх звернувся голова «Рух за Життя» — депутат міської ради Івано-Франківська п. Ярослав Дубас, а також його заступник п. Мирослав Возняк. До слова також приєднався міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків та медичний капелан Архієпархії о. Михайло Віхоть.

На завершення молитовного зібрання всі спільно молилися «Боже Великий, Єдиний» за мир в нашій Батьківщині-Україні.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ