У суботу, 11 червня, Школа християнського аніматора, що в Івано-Франківську, відзначила 5-річчя від дня свого створення. З цієї нагоди Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив Божественну Літургію, після чого уділив всім учасникам своє благословення та вручив дипломи аніматорам-випускникам.

Згодом розпочалися корисні тренінги, а також завдання з метою, щоб кожен з аніматорів мав змогу ще раз пригадати основні правила проведення таборів.

Одне із завдань для учасників школи полягало в тому, щоб написати три речі, без яких табір не обійдеться, а також розписати програму першого дня парафіяльного табору.

Опісля відбувся тренінг «Організація табору», який провів о. Софрон Зелінський. «Будь-який табір складається з трьох частин: підготовка до табору, проведення табору та підсумки табору. Ці складові аніматор повинен ретельно продумати, щоб досягти потрібної мети, яка полягає в тому, щоб подружити дитину з Богом та здружити дітей між собою», — розповів священнослужитель.

Другий тренінг називався «Дитина з посттравматичним розладом». Його провела психологиня Школи християнського аніматора п. Ірина Вишинська.

«В теперішній час війни діти потребують особливої уваги, тому почута інформація є надважливою для аніматора», – зазначила п. Ірина.

Далі всі учасники мали перекуску для того, щоб набратися сил на третій тренінг із назвою «Ігрологія. Старі ігри по-новому». Його провела аніматор Леся Попович. «Все нове – це добре забуте старе, тому тут потрібно увімкнути креативність і ви здивуєтесь від того, скільки ігор знаєте», – поділилася своїм досвідом аніматор Леся Попович.

Захід завершився спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанування загиблих героїв України. 

«З Божою поміччю будемо іти до своєї мети!», – запевнили всіх учасників організатори заходу на завершення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ