У неділю, 12 червня, франківська парафія Всіх Святих, що в житловому комплексі Калинова слобода, відсвяткувала свій храмовий празник. З цієї нагоди святкову Божественну Літургію очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

У День Зіслання Святого Духа молитва вірних розпочалася з Утрені, а опісля усі разом на чолі з Архієреєм молилися Божественну Літургію зі священнослужителями парафії. 

Свою проповідь до вірних Владика розпочав із підкреслення важливості Духа Святого, як душі Святої Церкви.

«Зіслання Святого Духа – це печать Божа на ділі Спасіння людського роду. Його силою ми одержуємо прощення у Сповіді, що підтвердив Сам Христос. Всі добрі натхнення походять від Святого Духа», – розповів Митрополит.

За словами проповідника, Дух Божий живе у кожній християнській душі, яка є частиною св. Церкви Христової і в цьому наше щастя, велич та найвища гідність.

«Євангеліє поширилось по всьому світу, а Церква Нового Завіту стала прообразом об'єднання всіх народів у вселенськості віри, яка промовляє всіма мовами. Дякуймо Богові, що саме до такої Вселенської Церкви Христової, яку крізь віки веде Святий Дух, ми належимо. Стараймося, щоб наша душа і наше серце завжди були приємним помешканням Святого Духа», – закликав Митрополит. 

Вітаючи із 5-літтям освячення храму, Владика також подякував усім причетним до процесу спорудження святині, а згодом і провадження та розвитку молитовного життя парафії.

Після святкового Богослужіння отець-адміністратор Євген Андрухів подякував Архієрею за візит та привітав усіх парафіян та гостей з нагоди Храмового свята, побажавши прагнути і спільно йти до святості. 

Також, в цей день привітання лунали від міського Голови п. Руслана Марцінківа, який від імені громади подякував отцям за їхнє служіння, за живу парафію і за те, що тут завжди лунають прохання до Господа Бога. 

Опісля, на подвір’ї церкви відбувся Чин малого освячення води. Священнослужителі окропили усіх парафіян храму свяченою водою.

Насамкінець, усі спільно помолились до Бога з проханням зберегти Україну та подарувати нам довгоочікувані перемогу й мир.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ