13 червня молитву на вервиці у прямому ефірі «Живого ТБ» буде провадити о. Павло Баланюк з Угорник на Івано-Франківщині, 14 червня – о. Іван Мазуркевич зі Львова, 15 червня – о. Василь Колодій з Дніпра, 16 червня – о. Андрій Бунь з Дрогобича на Львівщині, 17 червня – о. Дмитро Щербатий з Коломиї на Івано-Франківщині, а 18 червня – о. Іван Городиський з Ладанців на Львівщині.

 

Молитву на вервиці «Живе телебачення» в прямому ефірі транслює щоденно, починаючи від свята Покрову Пресвятої Богородиці. Початок молитви о 20:00 за київським часом.

Взяти участь у молитві можна на каналі «Живого ТБ» в YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

«Вервиця єднає» – така назва не випадкова, адже в цьому задумі одразу декілька ліній єдності. Передусім, наша молитва єднає українців з усього світу. Наша молитва єднає священнослужителя, який в ефірі провадить її, з усім загалом вірних. Наша молитва єднає єпископів, священників із різних материків і країн, адже щодня провадить молитву інший душпастир. Наша молитва єднає всіх нас у «молитві на українській землі», адже сестри відразу декількох згромаджень та добродійки виготовляють вервиці з бурштину, які можна придбати за цим посиланням: https://shop-ugcc.com.ua/vervytsya-yednosti-z-burshtynu/.

Джерело