В понеділок, 13 червня, у празник Святого Духа, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин з пастирським візитом завітав на парафію Царя Христа Тлумацького протопресвітеріату Коломийської Єпархії УГКЦ.

Митрополит Володимир очолив храмовий празник на запрошення митр. прот. Павла Дутчака, декана Тлумацького протопресвітеріату. Вітали Владику Володимира парафіяни та духовенство на парафіяльному подвір'ї з хлібом-сіллю, а опісля запросили очолити Архієрейську Божественну Літургію.

Під час проповіді Архієрей звернувся до молільників, розважаючи над Тайною Пресвятої Трійці:

«Дорогі у Христі, у дні радісних Зелених свят ми з неприхованим піднесенням переймаємося тим, що є причиною свята всього християнського світу — це дія Святого Духа, а разом з тим роздумуємо над Тайною Пресвятої Трійці, яка об'явилась людям вповні у Новому Завіті, – продовжив Владика, – у це велике свято Пресвятої Трійці розбудімо нашу віру у Триєдиного Бога. Цією вірою ми завдячуємо Святому Духові, бо Він підносить нас до духовних вершин, поширює релігійний світогляд та провадить нас до вічності».

Після святкової Літургії Митрополит Володимир здійснив чин освячення води, після чого звершив чин освячення автомобіля для українських військових, який відправлять на передову, де він буде служити для наших захисників.

Ці пастирські відвідини для Владики Володимира були особливо приємними, адже саме він збудував храм Царя Христа в Тлумачі 22 роки тому, тому в Архієрея аж до цих днів збереглися теплі й чудові спогади з цієї події.

Наприкінці свята лунали слова привітання від Митрополита Володимира до всіх присутніх з нагоди храмового празника, а також з вітаннями до своїх парафіян звернувся митр. прот. Павло Дутчак.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ