Сьогодні, 19 червня, на завершення Архієпархіальної прощі до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача в Старуні, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив черговий автомобіль швидкої допомоги для потреб українських військових.

Сьогоднішнє посвячення карети швидкої допомоги здійснили для 10-ї гірсько-штурмової бригади, що дислокується в Лисичанському районі Луганської області.

Жертводавцями стали вірні парафій Апостольського Екзархату в Італії. Зокрема, карету швидкої допомоги придбали за кошти парафіяльних спільнот з міст Терні (душпастир – о. д-р Андрій Максимович), Болонья (душпастир – о.Михайло Бойко), Форлі, Фаенца, Чезена та Імола (душпастир – о. Василь Романюк).

«Дорогі воїни, бажаємо вам принести перемогу Україні у цій війні! Ми постійно про вас пам'ятаємо, невпинно молимося та просимо Бога за вас. Нехай вас завжди оберігає Всемогутній Господь разом із вашими Ангелами-охоронцями на всіх життєвих стежках. Повертайтеся живими та здоровими до своїх домівок», – звернувся до військових Митрополит Володимир.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ