Сьогодні, 25 червня, у Меморіальному сквері м. Івано-Франківськ вшанували пам'ять всіх полеглих українців, які загинули у цій кровопролитній війні.

На початку заходу представники обласної та міської адміністрації Івано-Франківської області та міста піднесли лампадки до пам'ятної стели, вшанувавши честь загиблих українських захисників. Опісля, під звуки дзвону, всі присутні вшанували пам'ять наших героїв хвилиною мовчання.

Одразу після цього розпочалася панахида за всіх тих, хто загинув у російсько-українській війні: військових, медиків, волонтерів, мирних жителів та дітей. Чин панахиди очолив митр. прот. Юрій Новіцький, протопресвітер Центрального деканату м. Івано Франківська, у співслужінні о. Івана Жука, о. Богдана Сабала, о. Павла Віри — священників Івано-Франківської Архієпархії та представників духовенства інших конфесій.

«Ми глибоко сумуємо і пам'ятаємо усіх, чиє життя забрала війна з росією. Ми віддаємо шану усім загиблим: військовим, цивільним, дітям, медикам, волонтерам. Кожен день війни наближає нас до перемоги, за яку покладають свої голови кращі сини і доньки України. Нас підтримує світ! Наша віра, єдність та невтомна боротьба є заради одного — задля перемоги! Любімо всім серцем Україну, бо вона свята, а воля наша — великою ціною нам дається», — зазначили організатори поминальної події.

Пізніше всі присутні співали Державний Гімн України. Наприкінці зібрання організатори заходу звернулися з такими словами:

«Лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять своїх синів і доньок, що віддали життя за свободу Вітчизни. Щоби пам'ять наших героїв жила у наших серцях, жила на очах мільйонів, скованих однією думкою і з'єднаних однією волею та почуванням. Ми віримо в майбутнє своєї землі і просимо у Всевишнього Господа сили для наших воїнів, щоб здолати ворога і перемогти його. Слава Україні!».

Вічна пам'ять полеглим українським воїнам та всім тим, хто віддав своє життя за Незалежність України!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ