Сьогодні, 8 липня, біля Архікатедрального і Митрополичого Собору Воскресіння Христового з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина освятили ще один службовий автомобіль для потреб військовослужбовців.

Чин освячення здійснив керівник Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії ієр. Іван Стефурак.

Даний автомобіль Івано-Франківська Архієпархія передала в роту вогневої підтримки 10-ї гірсько-штурмової бригади, яка виконує свої бойові завдання в підконтрольній Україні частині Луганської області.

Транспортний засіб придбали за пожертви українських громад із міст Терні, Мілану, Форлі, Фаенца, Чезена, Імола та Трієсте, що в Італії.

Після Чину освячення автомобіля о. Іван Стефурак звернувся до воїнів зі словами:

«Передаю Вам вітання від нашого Митрополита Володимира, який цими днями перебуває в Польщі на Синоді Єпископів УГКЦ. Передача автівок та інших необхідних речей на фронт — це один із видів діяльності нашого благодійного проєкту, який з 25 лютого функціонує на базі Антикризового координаційного центру Івано-Франківської Архієпархії».

Також священнослужитель побажав воїнам Божої опіки та багатьох ласк у їхньому служінні:

«Найбільше хочемо вам побажати Божої охорони, адже будь-яка боротьба починається з духовного рівня. Бажаємо Вам сили духу, а також завжди долати в серці будь-який страх. Хочемо, щоб ви пам'ятали, коли вирушите на передову, що тут, в Архікатедральному Соборі, на престолі щодня служиться ранішня Божественна Літургія, яка у єдності з молільниками творить небесну бронь. Не один із вас свідчив нам, що спільна молитва, силу якої багато хто із вас відчуває, творить великий духовний захист, який відвертає не одне лихо на полі бою. Ми дуже щиро молимося і просимо Бога, щоб ви швидко повернулися додому здоровими, неушкодженими та, звичайно, з перемогою».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ