В суботу, 23 липня, на площі Шептицького, перед Архікатедральним і Митрополичим Собором Воскресіння Христового м. Івано-Франківська, всіх охочих частували справжньою італійською піцою.

На захід запросили мешканців м. Івано-Франківська, дітей, їх батьків і близьких, внутрішньо переміщених осіб, а також юних учасників й аніматорів християнського табору «Веселі канікули з Богом - 2022», який проходив протягом тижня при Архікатедральному соборі.

Акцію на знак підтримки українців провела міжнародна благодійна організація «Siobhans Trust» у співпраці з БО «Єврокарпатська ініціатива» та Івано-Франківською Архієпархію УГКЦ.

Небайдужі волонтери зі Сполучених Штатів Америки, Франції, Ірландії, Шотландії та інших країн здолали велику відстань з єдиною метою — подарувати усім людям, яких зранила війна, свою радість, доброту й милосердя.

На захід завітали сотні запрошених гостей, щоб скуштувати смачну піцу, тож атмосфера на площі була святковою.

«В Україні дана ініціатива проходить в Одесі, Миколаєві, Харкові та інших містах, в тому числі і в гарячих точках бойових дій. Міжнародна організація БО «Siobhans Trust», яка співпрацює із нашою організацією БО «Єврокарпатська ініціатива», звернулася до нас із проханням допомогти в реалізації туру по нашій області, тобто знаходити такі локації, куди приходитимуть люди різних категорій — внутрішньо переміщені особи, потребуючі люди та всі охочі», — зазначив п. Назар Іванів, депутат Івано-Франківської обласної ради та представник БО «Єврокарпатська ініціатива».

Також п. Назар розповів про основну мету цього заходу:

«Подолавши тисячі кілометрів, вклавши власні кошти на транспортні послуги й на харчі, міжнародні волонтери завітали до України, щоб подарувати позитивні емоції українцям, велика кількість з яких отримала негативні почуття від війни».

Одна із волонтерів, родом із Сполучених Штатів Америки, яка є представником організації БО «Siobhans Trust», поділилася своїми враженнями:

«Відколи розпочалася війна в Україні, ми розпочали допомагати спершу переселенцям у Польщі, які отримали тимчасове житло, а пізніше ми стали допомагати в Україні. У нас є 5 вантажівок з піцою, з якими ми їздимо по всій Україні. Нашою метою є зробити людей щасливішими, а також подарувати надію, щоб українці знали, що весь світ турбується ними, знаючи те, що відбувається в Україні. Ми піклуємося про те, щоб Україна стала сильною і сприяємо цьому, виявляючи нашу дружність до вас. Нам подобається перебувати в Україні, і ми отримуємо від цього задоволення».

На завершення благодійної акції від імені парафіяльної спільноти Воскресіння Христового та адміністратора парафії о. Юрія Новіцького міжнародним волонтерам вручили подячну грамоту за їхню жертовність, людяність та безкорисливу працю, яка додає віри у те, що для нашого народу вже скоро настане мирне майбутнє.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ