У четвер, 28 липня, в приміщенні Івано-Франківської міської ратуші відбулося відкриття мистецького проєкту «Бог між нами! Переможемо разом!». На подію завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

За словами куратора проєкту — реставратора Валерія Твердохліба, виставка має надихнути людей на об’єднання задля перемоги на культурному фронті.

Експонати, які можна відвідати під час безкоштовних екскурсій, розмістили на другому поверсі Івано-Франківського краєзнавчого музею (міська ратуша) в чотирьох окремих залах.

Виставку можна відвідати, починаючи від 29 липня, щоб доєднатись до порятунку і збереження мистецьких творів. Побачити експонати має нагоду кожен охочий житель міста та вимушено переселені особи.

Міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків, який також відвідав захід, зазначив, що до міста приїхали відреставровані старовинні експонати, а також твори сучасних художників-переселенців, які змушені втікати від війни.

Також п. Руслан додав, що рятуючи свої цінні роботи від бомбардувань, ризикуючи життям, вони дістались центру Прикарпаття, щоб показати Франківщині прекрасні роботи, наповнені духовністю та пророцтвами.

Джерело