Сьогодні, 1 серпня, в семінарійному храмі свщмч. Йосафата звершили подячну Божественну Літургію з нагоди 30-літнього ювілею ректора семінарії о. Тараса Путька. Очолив богослужіння ректор семінарії у співслужінні віцеректора семінарії, о. Василя Михнюка, духівника, о. Ярослава Шмадила, та двох дияконів.

Після богослужіння віцеректор семінарії, о. Василь Михнюк, привітав о. Тараса Путька з ювілеєм від імені всього ректорату семінарії, бажаючи наснаги, терпеливості та плідної праці у цьому нелегкому служінні, сповненому викликів, адже на посаду ректора покладена велика відповідальність формування майбутніх священнослужителів.

Після чого секретар семінарії д-н. Іван Харевич зачитав грамоту Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина про іменування о. Тараса протоієреєм та надання права носити золотий хрест.

Згодом бр. Віталій Худзік від імені всієї семінарійної братії привітав отця-ректора висловлюючи вдячність за ревну душпастирську опіку.

Опісля ректор, прот. Тарас Путько, з нагоди свята окропив всіх присутніх свяченою водою.

На завершення події всі присутні в храмі молилися «Боже, Великий Єдиний» за перемогу України у війні та настання довгоочікуваного миру в нашій державі.

Джерело