Сьогодні, 4 серпня, на подвір'ї Архієпархіального управління Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив Чин освячення ще одного автомобіля для потреб українських військовослужбовців.

Машину придбали для територіальної оборони з Івано-Франківщини, яка виконує свою службу в Запорізькій області, зокрема, для військової частини А7030.

Кошти на придбання службового транспортного засобу зібрали з пожертв двох благодійних концертів, на яких виступив камерний хор «Воскресіння», керівником та диригентом якого є Володимир Рудницький. Перший благодійний концерт відбувся 11 червня в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового УГКЦ, а другий — 17 липня в Римо-Католицькому Костелі Христа Царя.

Ідейним натхненником збору коштів став п. Ярослав Слободян, син якого воює в складі цієї військової частини.

Хор «Воскресіння» має на меті продовжити таку благодійну діяльність до того часу, поки не завершиться війна в Україні.

Після чину освячення Владика Володимир звернувся зі словами:

«Дякую всім меценатам та жертводавцям за Ваше нелегке служіння, яке спрямоване на прискорення перемоги нашої Батьківщини у цій війні, щоб на нашій землі запанував мир та спокій. Особливо дякую камерному хору «Воскресіння» за цю благодійну ініціативу купівлі службового автомобіля, який буде служити нашим захисникам».

На завершення Митрополит Володимир уділив всім присутнім своє Архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ