Сьогодні, 15 вересня, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці Центрального протопресвітеріату, що в м. Івано-Франківськ, відбулася урочиста Божественна Літургія із участю студентів, викладачів та професорів Прикарпатського Національного Університету.

Разом зі студентами на святковому Богослужінні молилися також ректорат і викладачі університету, які є провідниками молоді та намагаються передати необхідні їм знання.

У своєму зверненні до гостей на святковій Службі Божій о. Микола Шиманський наголосив, що запорукою успішної праці є її початок у молитві та пригадав, що зараз кожен студент є відповідальним не лише за своє майбутнє, але водночас доля Батьківщини залежить і залежатиме від молодих осіб, які зараз розпочинають своє навчання.

«З початком навчального року студентська молодь зібралася на моління, щоб попросити в Бога мудрості, сили та витривалості у щоденному навчанні», - зазначив о. Микола Шиманський.

«Вітаємо учнів, студентів та викладачів з днем знань. Нехай Господь провадить всіх нас шляхом правдивої науки!» - мовили священнослужителі.

На завершення о. Микола поблагословив всіх студентів та їх викладачів на успішний навчальний рік.

Джерело