Сьогодні,17 вересня, у приміщенні каплиці Івано-Франківської Духовної семінарії відбулася презентація однорічної програми підготовки до Першої Сповіді та урочистого Святого Причастя.

На заході були присутні катехити з Івано-Франківської Архієпархії, о. Василь Качмарський та о. Ігор Клюба, які є відповідальними за розвиток катехизації, і сестра Юліана Дзюбата, яка власне є упорядницею книги. Всі охочі мають змогу пройти навчальний семінар.

Програма підготовки до Святих Таїнств була укладена ще у 2019 році на Всеукраїнській конференції катехитів, яка відбувалася у Львові. На конференції були присутні багато катехитів із всієї України. Програма була опрацьована учасниками Патріаршої катехитичної комісії.

Нині ж  в Івано-Франківську презентували цілу програму в яку входить: підручник для дітей та посібник для катехитів, тека з додатками, іконами, дидактична настільна гра про життя Ісуса Христа: «Мемо».

«Наразі маємо однорічну програму підготовки до першої Сповіді та Причастя. Та ми розробляємо трирічну програму, адже така підготовка – це по суті не лише навчання, але й утвердження дитини у вірі. Також важливо, аби разом з дітьми навчалися батьки. Думаю, незабаром ми видамо оновлені спеціальні зошити для батьків дітей, які хочуть приступити до першої Сповіді та Святого Причастя», - зазначила сестра Юліана.

Програма розрахована для дітей та катехитів, також вона стане корисною та цікавою і для батьків дітей, які готуються до урочистостей.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ