Сьогодні, 17 вересня, в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ представили нового директора Лікувально-діагностичного центру «Клініка святого Луки». На захід, який відбувся в каплиці Духовної семінарії, долучився весь колектив медичного центру та запрошені гості.

Зустріч розпочалася із вступного слова Генерального Вікарія Івано-Франківської Архієпархії митр. прот. Степана Балагури, який привітав колектив медичного закладу від імені Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина:

«Сьогодні з нами є люди, які ще від самого початку працюють в цьому медичному закладі, а також ті, хто приєдналися вже пізніше чи згодом прийдуть. Дуже приємно перебувати у вашому товаристві, вітаючи вас від імені нашого Митрополита Володимира із річницею, адже працювати майже десять років на цій роботі — це не є так легко. Я думаю, що ви свідомі того, як ви чудово ростете та розвиваєтеся».

Згодом Генеральний Вікарій зазначив те, яку основну місію має нести заклад:

«Для нас дуже важливо, щоб «Клініка Св. Луки» була не просто місцем, де надаються медичні послуги, а також тим закладом, де є добрі та відкриті працівники, де найперше хочуть почути людину, зрозуміти її та допомогти їй. Після цього ми хочемо бачити ваші професійні вміння».

Далі митр. прот. Степан Балагура повідомив, що спільними зусиллями й стараннями за Божою поміччю Архієпархіальне управління йтиме до того, щоб відкрити новий корпус медичного центру, який стане повноцінною лікарнею.

Опісля Генеральний Вікарій висловив вдячність п. Валентині Казьмірук за її працю на посаді головного лікаря медзакладу:

«Пані Валентина працювала дуже багато і результативно, тому вдячні за її працю, терпіння та за служіння на цій посаді».

Опісля прот. Віталій Максимів, Віце-економ Архієпархії, зачитав грамоту від імені Владики Володимира, яку вручили п. Валентині за зразкову працю на посаді головного лікаря і директора Лікувально-діагностичного центру «Клініки святого Луки». Також п. Валентині вручили медаль ім. свщмч. Григорія Хомишина.

«Коли ми живемо з Богом, в нас завжди буде мир в серці. Для мене цей заклад дуже важливий. Дякую найперше Богові, а також нашій Архієпархії, що довірили мені цей заклад, в якому я працювала на славу Божу і на благо нашої Церкви. Хотілось би побажати новому керівнику закладу дотримуватись того духу, який був присутній в нашому колективі. Духу любові, взаємодопомоги, милосердя один до одного, завжди молячись до Христа. Дякую всім, що ми дійшли до завершення цього проєкту. Залишаюся працювати з Вами», — цими словами п. Валентина Казьмірук звернулася до присутніх.

Незадовго, одна з представниць «Клініки Св. Луки» зачитала лист подяки п. Валентині від імені всього колективу за довгу співпрацю та невтомне служіння.

Далі митр. прот. Степан Балагура повідомив, що нещодавно був оголошений конкурс на посаду керівника медичного центру. Відтак, прот. Віталій Максимів зачитав декрет, який підписав Митрополит Володимир, про призначення нового директора, яким стала п. Руслана Іваночко.

Згодом о. Степан Балагура побажав п. Руслані приносити такі плоди на цій посаді, щоб вони були милі Богові, а також заохотив багато молитися, щоб мати духовну силу від Господа.

«Перше за все хочу сказати, що я вражена цим місцем, адже ще не була тут. Тут панує особливий дух, всі чудово налаштовані. Дякую п. Валентині та колективу за таку велику репутацію закладу. Дотримуючись цінностей Церкви, нам вдасться утримати та розвинути статус медичного центру на високому рівні та отримати нові плоди. Надіюся, що будемо втілювати у життя нові ідеї, дякую вам за довіру», — мовила п. Руслана Іваночко до присутніх.

Одразу після цього працівники медичного центру привітали нову директорку у новій команді.

Незадовго до присутніх мав слово  прот. Віталій Максимів, який розповів про історію заснування «Клініки Св. Луки». Опісля подякував п. Валентині та всім медикам за багатолітню працю, а, особливо, в часі війни:

«Для нас це дуже важливо, що, коли розпочалася війна, всі ви залишилися служити та працювати тут, рятуючи людські життя та надаючи допомогу нашим захисникам».

Далі Віце-економ розповів про те, які знижки надаються на послуги в медичному центрі, та наголосив, що потрібно розвивати таку медицину, щоб вона стала доступною для всіх людей.

Наприкінці зустрічі всі присутні молилися «Боже Великий, Єдиний» за нашу Батьківщину.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ