Сьогодні, 18 вересня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив душпастирський візит до села Креховичі, Брошнівського протопресвітеріату.

Візит відбувся в рамках святкування 180-ї річниці від дня посвячення храму Благовіщення Пресвятої Богороці.

Урочистості розпочалися з Архієрейської Божественної Літургії. У молитві взяли участь священники Івано-Франківської Архієпархіі, парафіяни храму та представники місцевої влади. Усі спільно молилися за найшвидшу перемогу для нашої Батьківщини.

Під час Літургії Владика Володимир, пояснюючи притчу із Євангелії про бенкет, промовив до молільників такі слова:

«Бенкет — це Свята Літургія. На цей бенкет Ісус Христос устами своїх священників запрошує нас щонеділі і свята до храму Божого. Стараймося завжди перебувати в ласці Божій, бо кожна важка провина, кожне переступання Божої Заповіді забруднює нашу небесну одежу. У Тайні Святого Хрещення ми устами наших хресних батьків присягнули перед Богом пильнувати, щоб ця одежа не забруднилась нашими добровільними провинами, гріхами, тому стараймося з дня на день зростати у Божій ласці. Пам'ятаймо, що бути християнином — велике щастя і найцінніший дар неба, тому маємо обов'язок за всяку ціну зберігати цю світлу одежу нашої душі».

Також Митрополит Володимир, з нагоди 180-ої річниці побудови храму, звернувся до вірних:

«Дорогі в Христі брати і сестри, сьогодні маємо обов'язок подякувати Богу, що в цьому храмі народжуються нові діти Божої любові, стаючи членами Святої Церкви. Відзначаючи цей ювілей храму, пригадаймо собі, яке велике добро зробили ваші прабатьки і вірні жертводавці, які жили у скромних хатинах, а для Бога, як вияв своєї християнської віри і любові, збудували цей храм».

По завершенню Літургії Владика Володимир нагородив грамотою пароха храму - о. Миколу Андибура та усю парафіяльну спільноту, за віддане служіння. Насамкінець Митрополит Володимир поблагословив парафіян храму, а всі присутні заспівали «Боже, Великий, Єдиний», благаючи у Господа за якнайшвидшу перемогу для Батьківщини.

Приємним бонусом після молитви стала смачна італійська піца, якою частували всіх охочих на церковному подвір'ї волонтери міжнародної організації БО «Siobhans Trust».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ