Сьогодні, 21 вересня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин освятив чергову допомогу від Мальтійської служби допомоги.

На заході були присутні: капелан Мальтійської служби, волонтери-рятувальники й працівники, представники влади та духовенства.

Урочистості розпочалися зі спільної молитви, пізніше до усіх присутніх звернувся Владика Володимир:

«Насамперед хочу висловити щиру вдячність за вашу невтомну працю, за те, що Ви робите для нашої Батьківщини. Пам'ятайте, ми творимо велике діло милосердя для тих, хто зараз у потребі, а це великий прояв любові до ближнього. Стараймося бути єдиними, щоб наше майбутнє було щасливим для нас, наших дітей, внуків та правнуків. Щоб український народ був вільним, а наша держава процвітала».

Владика Володимир також привітав волонтерок-рятувальниць з Івано-Франківська, 16-18 вересня вони побували на Міжнародних змаганнях із першої домедичної допомоги, які відбувалися у Польщі. Дівчата зайняли призові місця за якісно та вірно виконанні завдання, за що отримали два кубки, які привезли до України.

Мальтійська служба допомоги регулярно передає допомогу на передову, а також у міста, які найбільше постраждали від агресії ворога. До України ж гуманітарну допомогу передають їхні друзі-партнери з інших країн, зазначають волонтери.

Сьогодні Архієпископ освятив ще 6 машин швидкої допомоги, які невдовзі будуть передані туди, де допомога потрібна найбільше.

Зокрема, нині відправили 25-ту, ювілейну фуру із питною водою. Хоча, загалом доброчинці планують передати 60 таких фур.

«Кожен наш крок, дія чи вчинок вселяє віру і підтверджує те, що ми не одні. Ми точно переможемо, бо ми на своїй землі, ми мотивовані та стоїмо за правду, а основне - із нами Господь»,- зазначив керівник Мальтійської служби допомоги.

Опісля освячення та привітань всі присутні співали многоліття, а Митрополит Володимир поблагословив всіх на плідну працю.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ