У середу, 21 вересня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин взяв участь в урочистостях та привітав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з 55-річним ювілеєм.

На урочистому заході були присутні представники влади, ректорат й викладачі навчального закладу, студенти та гості. День університету традиційно розпочався зі спільної молитви біля ротонди Божої Матері, яку очолив Владика Володимир.

Опісля моління, Архієрей привітав високодостойного пана Ректора, викладачів, студентів та колектив ІФНТУНГ з їхнім ювілеєм.

Крім того з боку духовенства колектив вишу привітав також отець Борис Гобир, протопресвітер Західного протопресвітеріату Івано-Франківська, та колишній випускник цього вищого навчального закладу.

«Високі гості одностайно відзначили роль університету для забезпечення енергетичної безпеки України, його потужний кадровий, науковий та освітній потенціал у підготовці висококваліфікованих кадрів та бажали університетській спільноті процвітання, високих досягнень, а студентам у цей непростий час – пізнати смак студентського життя та ретельно здобувати знання. Та чи найзаповітніше бажання зараз усіх присутніх – це прагнення Перемоги та миру в Україні, які обов’язково настануть. Колектив ЗВО отримав грамоти від Міської ради та Прикарпатобленерго», - зазначає пресслужба університету.

Урочистості з нагоди ювілею університету продовжить святкова посвята студентів.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ