Сьогодні, 10 листопада, на подвір'ї Архієпархіального управління Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив Чин освячення службового автомобіля для капеланів.

Транспортний засіб придбали за пожертви греко-католицьких громад Філадельфійської архієпархії та Пармської єпархії святого Йосафата, що в Сполучених Штатах Америки. 

До купівлі авто також спричинився о. Василь Пасічник-Рак, Синкел у справах капеланського служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Автомобіль служитиме для потреб капеланів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ на території всієї України. Зокрема, з метою кращого логістичного забезпечення священників, їх перевозитимуть транспортним засобом безпосередньо до зони бойових дій, де вони зможуть виконувати свої душпастирські обов'язки.

Після завершення Чину освячення Митрополит Володимир звернувся до присутніх:

«Дякуючи Господу, маємо змогу отримати цей автомобіль, який служитиме нашим капеланам, які будуть духовно провадити наших українських воїнів на полі бою. Автомобіль відповідає всім технічним вимогам для якісної роботи, що позитивно вплине на працю капеланів. Бажаю, щоб транспортний засіб довго та надійно служив нашим душпастирям».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ