У четвер, 17 листопада, відбувся форум «Життя», організаторами якого стали Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради та Патрульна поліція Івано-Франківської області за підтримки волонтерів Департаменту. Фокус зустрічі – запитання «Що робити, якщо не курити чи пити?».

Від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ на заході був присутній о. Руслан П’яста, капелан Івано-Франківського міського клінічного пологового будинку та обласного перинатального центру. Під час своєї промови він розповів учасникам форуму про вплив духовного виховання на формування звичок молодої людини, а також зазначив, що потрібно боротися не лише проти алкоголізму, а й за тверезість.

Під час форуму спікери та запрошені гості пропонували альтернативи для проведення вільного часу, наприклад: заняття спортом, волонтерство, участь або організація заходів. Учасники мали змогу сформувати меседж для розвитку тверезого способу життя.

Директор Департаменту молодіжної політики та спорту — Віталій Матешко закликав присутніх популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді, розвивати та направляти сучасне покоління в русло саморозвитку та активного способу життя.

Під час виступу спікерів, медикиня МВС Леся Марковецька представила тему: «Вплив алкогольних та наркотичних засобів на здоров’я людини». Вона закликала шукати насолоду в улюбленій справі, а не отримувати її мимовільним шляхом.

Працівники відділу зв’язків з громадськістю Патрульної поліції Івано-Франківської області Олександра Бабецька та Богдан Настич обговорили з учасниками причини та те, що саме спонукає до вживання шкідливих чи заборонених речовин, а також про наслідки таких дій.

Спортсмен Назар Павлів розповів про переваги та можливості для спортсменів, закликаючи молодь займатися спортом.

Насамкінець учасники форуму працювали в групах, де обговорювали спільні дії з метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі.

Джерело