19 червня 2016 р., на свято Зіслання Св. Духа, під час дитячої Служби Божої о 14:00 відбулася врочиста посвята у Вівтарну Дружину 16-ти хлопців.

Під мелодійний спів дитячого хору «Божих ангелят» посвяту хлопців провів їхній Духовний провідник о. Миколай Микосовський, ЧСВВ, адже вони до неї тривало готувалися, склали іспит і добре себе зарекомендували як світле Христове військо.

Вівтарники отримали прилюдно освячені дальматики, духовні відзнаки та опісля ‒ пам’ятки в актовому залі монастиря перед солодким столом.

У своєму слові о. Миколай наголосив, що, мовляв, наша Церква має велику надію, адже є, як бачимо, чимало свідомих юних християн, для яких пріоритетними в житті є саме духовні вічні цінності, а не мобільні телефони, планшети чи комп’ютери…

Ця велична подія у сяйві Св. Духа заторкнула багатьох присутніх у храмі, зокрема родичів дітей, приналежних до Вівтарної Дружини із різних шкіл міста, але з одної живої парафії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гошеві пройде ІІ Міжнародний фестиваль карильйонного і дзвонового мистецтва 

Вівтарна Дружина – молодіжна християнська спільнота, котра має на меті плекати в собі правдиву побожність, любов до Господа нашого Ісуса Христа та Його святої Церкви, а заодно допомогти молодій людині віднайти своє покликання та місце у житті. Її ціллю є зорганізувати поруч вівтаря гідну й почесну сторожу Божественному Євхаристійному Цареві – Спасителю. Сюди входить віддавання Богові вірної і повної пошани зразкової служби, допомагаючи Його священикам і єпископам у приношенні Св. Жертви Божественної Літургії та в усіх інших богослужбових відправах.

Збори членів спільноти відбуваються раз на тиждень у суботу в 15:00 (парафіяльний корпус монастиря, 3-ій поверх) під керівництвом Духовного провідника Вівтарної Дружини. Тоді є теж спільна молитва, актуальна християнська наука, складання розкладу прислуговування в церкві тощо. Хлопці мають не раз спільні прогулянки, літні християнські табори, беруть участь у всяких парафіяльних заходах. На загал тепер до вівтарного товариства  входить біля 30-ти осіб.

Джерело: іf.osbm.info