11 грудня діти–учасники спільноти «На крилах віри» парафії села Велика Тур’я з благословення о. Миколи Фреїшина організували і провели благодійний ярмарок «Святий Миколай прийде до кожного».

Ідея подарувати надію, радість і розуміння того, що ти не одинокий, що про тебе пам’ятають і люблять, виникла в учасників спільноти «На крилах віри» давно. Разом продумали план втілення такого проекту. Діти активно пропонували свої ідеї для того, щоб на свято Миколая у рідному селі відвідати із солодкими гостинцями-подарунками всіх одиноких, немічних, стареньких бабусь і дідусів, власноруч зробити для них маленьке диво.

Для проведення першого кроку проекту – благодійного ярмарку діти натхненно трудилися на своїх заняттях впродовж кількох тижнів. Власноруч та при допомозі керівника спільноти їмості Ірини учасники спільноти виготовляли різноманітні ялинкові прикраси, різдвяні сувеніри. У кожен такий виріб діти вкладали часточку свого тепла і любові.

І ось настав хвилюючий і відповідальний день – день благодійного ярмарку. Напередодні діти провели відповідну роботу, щоб якнайкраще представити свої вироби, зацікавити «покупців». І от у храмі закінчилась недільна Свята Літургія. Парафіяни підходять і з цікавістю розглядають запропоновані ялинкові прикраси, сувеніри. «Вони чудові! Невже це зробили наші діти?, – чується серед людей. Діти з радістю і гордістю пропонують свої маленькі шедеври, їхні очі світяться від розуміння того, що вони спільно роблять Добру Справу. Проходить небагато часу і полички стають порожніми, а охочих долучитися до благодійного ярмарку не бракує. Дехто, просто з доброї волі, ще вносить свою лепту у дитячу скарбничку. Задоволені діти, задоволені дорослі. Їм це вдалося!

На зібрані кошти будуть придбані подарунки для самотніх людей. Зроблено перший крок у втіленні проекту «Святий Миколай прийде до кожного». Попереду  – спільні відвідини у день Святого Миколая всіх потребуючих рідного села.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську чергова група наставників готова до праці з дітьми-сиротами

Всі ми дуже чекаємо на Святого Миколая, це особливе свято – свято, яке несе надію. Цьогоріч на парафії села Велика Тур’я Святий Миколай, хоча б ненадовго, проте, він прийде до кожного!

 

Повідомив о. Микола Фреїшин

Пасторальне планування

Січень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3