19 грудня, на свято Святого Миколая, завершилась доброчинна акція «Святий Миколай прийде до кожного». Організували і провели її діти – учасники дитячої християнської спільноти «На крилах віри», що діє при церкві Покрови Пресвятої Богородиці с. Велика Тур’я з благословення о. Миколи Фреїшина (керівник – їмость Ірина).

Проект, що мав на меті у день святого Миколая подарувати всім одиноким, дітям-сиротам та найстарішим людям Великої Тур’ї Надію, Радість і розуміння того, що про тебе пам'ятають і люблять, став реальністю. У це велике християнське свято діти відвідали потребуючих односельчан не тільки з гарними привітаннями, віршами і піснями, але й принесли смачні та солодкі пакуночки від Святого Миколая.

Щоб зібрати кошти і закупити святкові подарунки, діти власноруч виготовляли різдвяні сувеніри, ялинкові прикраси і 11 грудня влаштували «Благодійний ярмарок». На зібрані кошти, порадившись з представниками місцевої влади, наставниками, своїми батьками, діти закупили подарунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Святий Миколай завітав до дітей та молоді з обмеженими можливостями

Після Святкової Літургії всі разом з доброю місією вирушили до помешкань тих людей, що особливо потребували у цей день Миколаєвого Милосердя. Діти рам із священиком, керівником спільноти та батьками відвідали 16 дворів, де проживають самотні люди, діти-сироти, відвідали вони і двох найстарших людей села. «Ангелики» щиро вітали їх, діти розказували вірші, співали і на завершення вручали пакунки від Святого Миколая. Але, насамперед, діти дарували тепло своїх щирих сердець, дарували любов, ласку і турботу.

Не передати словами, як світилися дитячі очі від усвідомлення того, що вони безкорисливо чинять Велику Добру Справу. Безперечно цей день усі запам’ятають, як день МАЛЕНЬКОГО ДИВА І ВЕЛИКОЇ ДОБРОТИ.

Завжди слід пам’ятати, що зроблена добра справа, навіть незначна, окриляє і душевно збагачує.

Повідомив: о. М. Фреїшин

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4