1 квітня 2017 року Божого з ініціативи дітей і молоді катехитичної школи ім. блаженної Йосафати Гордашевської, яка була заснована при парафії св. Архистратига Михаїла в с. Вовчинець, Івано-Франківської архієпархії УГКЦ в мальовничому урочищі Вишновець, відомому як Духова Криниця, що знаходиться поміж селами Сілець і Єзупіль, була проведена екологічна Хресна дорога.

Молитву в цей прекрасний, сонячний день очолив о. Володимир Містерман, заступник керівника Бюро УГКЦ з питань екології, який здійснює своє священиче служіння як сотрудник на вищезгаданій парафії. На цю, на перший погляд, незвичну Хресну дорогу чисельно зібралась молодь і діти не лише катехитичної, але й місцевої школи, які разом із батьками та вчителями, підтримуючи молитовний дух і роздумуючи над стражданнями і смертю Спасителя, пройшлись із Ним Його і нашою Хресною дорогою.

Хрест від стації до стації несли діти та їхні батьки. Надзвичайно приємно було чути дитячі голоси, які радо і вдумливо читали роздуми, а Хресний хід супроводжувався чудовим дитячим співом, який змінювався співом птахів, які в цей теплий і сонячний день ніби теж разом з учасниками проходили цією Хресною дорогою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Хресна хода у с. Міжріччя

«Покликавши кожного з нас до життя в конкретний час і визначеному місці, Господь прагне зробити нас співбудівничими свого Царства», – наголосив о. Володимир, – «для цього, щоби з нашою присутністю у світі все навкруги стало красивішим, просімо в Отця Небесного, щоби щедро вилив на нас Духа Свого і оживив у нас Його дари».

На завершення спільної молитви священик побажав усім присутнім не боятись взяти на себе відповідальність за своє життя, за долю своєї Батьківщини і за Боже створіння, яке Господь доручив усім і кожному зокрема і, яке прагне відчути, що християни взяли собі близько до серця все те, що Господь на Голгофі зробив для усього Свого Створіння.

Опісля кожен мав можливість зачерпнути свіжої джерельної води, дякуючи Богові у своєму серці за цей безцінний дар і за інші дари, якими Творець щедро обдарував українську землю.

Та держава і те суспільство, в якому молодь з трепетом піклується про природу як про Боже створіння, має майбутнє і починає воскресати з руїни, спричиненої корупцією і безвідповідальним та хижацьким ставленням до Божих дарів – природніх ресурсів. А Церква, якій вдається прив’язати серед молоді любов до Божого створіння, має всі шанси вже в недалекому майбутньому втішатись тим, що кожне місце, де перебуватимуть її діти, можна без перебільшення назвати місцем, в якому можна зустріти живого Христа.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Пасторальне планування

Січень 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2